Студент Богословського відділення посів ІІІ місце в міжвузівському конкурсі декламаторів Шевченківської поезії
6 березня 2013 року напередодні відзначення 199-річниці з дня народження Тараса Шевченка у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича відбувся фінал щорічного конкурсу читців. У фінальному конкурсі змагалися 25 учасників, які пройшли відбірковий тур. Серед них студенти філологічного факультету і факультету педагогіки, психології та соціальної роботи, географічного факультетів, факультету історії, політології та міжнародних відносин, факультету прикладної математики, а також з факультетів іноземних мов, комп’ютерних наук, інженерно-технічного факультету, факультету фізичної культури та здоров’я людини. Богословське відділення достойно представив студент І курсу філософсько-теологічного факультету Череп’юк Володимир, який продекламував глядачам два поетичних вірші – ,,Іван Підкова” (Т.Шевченка) і ,,До українців” (В.Баранова). У фіналі також взяли участь і студенти медичних закладів міста – університету та ліцею. Для багатьох із них участь у читаннях вже стала традицією.

z_6077397e_500

Співорганізатор і член журі змагання Лариса Бережан висловила сподівання, що в майбутньому географія конкурсу розшириться, адже чимало факультетів Чернівецького національного університету уже вкотре не беруть участі у Шевченківських читаннях.

Нагадаймо, що учасники традиційно декламували 2 вірші: Кобзаря і поета-сучасника. Із творів Тараса Шевченка лунали ,,Іван Підкова” ,,Неофіти”, ,,Тополя”, ,,Наймичка”, ,,Сова”, ,,Минають дні, минають ночі”, ,,Якби ви знали паничі”, ,,Княжна”, ,,Утоплена” та багато ін. Серед сучасних поетів найчастіше обирали твори Ліни Костенко, Ганни Дущак, Юрія Андруховича. Переможців нагороджували у двох номінаціях: власне декламування та літературно-музична композиція.

За результатами конкурсу Череп’юк Володимир посів почесне ІІІ місце.

ВІТАЄМО!

 

Прес-служба

Богословського відділення 
Создан 13 мар 2013Київська православна богословська академія cerkva-snt.at.ua свящ. Богдан Сливка Церква.info: Офіційний веб-сайт УПЦ Київського Патріархату bogoslov.cv.ua