Хто б подумав: вівці покидають пастиря
На Тернопільщині триває процес об’єднання Церков у єдину Помісну Православну Церкву. Як стало відомо «Погляду», цими днями до Київського Патріархату приєдналась одразу декілька парафій Української Автокефальної Православної Церкви. Завдяки виваженій позиції керуючого Тернопільською єпархією архієпископа Нестора (Писика), став можливим перехід до Київського Патріархату одразу кількох благочинь УАПЦ. Тамтешні священики та громади категорично незадоволені устроєм та рівнем дисципліни, котра панує в УАПЦ під т.зв. «керівництвом» місцевого митрополита Мефодія (Кудрякова).

За інформацією, отриманою нашою редакцією, під омофор Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, разом з колишнім Тернопільського обласним благочинним УАПЦ, висловили бажання перейти парафії Підволочиського, Збаразького та Шумського районів. Також є інформація про те, що рух до об’єднання церков у Єдину Помісну Церкву вже зараз підтримує більше двох десятків інших парафій УАПЦ на Тернопільщині, а окрім цього, він набирає обертів у всеукраїнському масштабі.

Наразі, посилаючись на першу седмицю Великого посту, тепер уже колишнє духовенство УАПЦ жодних коментарів не дає. Все ж, як повідомили репортеру в Тернопільській єпархії Київського Патріархату, подана вище інформація відповідає дійсності.

 

ПОМІСНА ЦЕРКВАСоздан 22 мар 2013Київська православна богословська академія cerkva-snt.at.ua свящ. Богдан Сливка Церква.info: Офіційний веб-сайт УПЦ Київського Патріархату bogoslov.cv.ua