Злодії намагались обікрасти раку з мощами св. Димитрія
Як повідомляє репортер інтернет-проекту "Помісна Церква" з посиланням на грецькі джерела, цими днями в місті Салоніки невідомі святотатці проникли в храм великомученика Димитрія Солунського і спробували викрасти мощі Святого, дорогоцінну раку, в якій вони зберігаються і деякі інші коштовні предмети. Ось що повідомляється в офіційній заяві Фессалонікійської митрополії: «У перші години після півночі нечестиві та богохульні люди, і за сумісництвом небезпечні святотатці, проникли через вікно східній частині храму святого Димитрія з метою викрасти Святі мощі нашого покровителя і чудотворця.

Оскільки вони не змогли зламати раку в якій знаходяться мощі, то викрали розташовану над нею бронзову митру, в якій зберігалися приношення святому, в надії що там виявиться Чесна глава великомученика Димитрія. У поспіху зловмисники впустили на підлогу приношення Святому. На щастя, з ласки Божої, вкрадена ними митра не мала особливої цінності і була порожня.

На жаль, сигналізація і охоронець не змогли перешкодити злочинцям і запобігти святотатству. На місце події прибула поліція, а також митрополит Анфим, священики та працівники храму та майстри, які негайно взялися за відновлення раки ».

 

ПОМІСНА ЦЕРКВА Создан 12 апр 2013Київська православна богословська академія cerkva-snt.at.ua свящ. Богдан Сливка Церква.info: Офіційний веб-сайт УПЦ Київського Патріархату bogoslov.cv.ua