Павло збрехав, бо Олександр нічого не крав. Документ
Митрополит Павло (Лебідь) вже заперечує свої звинувачення проти секретаря Предстоятеля УПЦ архієпископа Олександра (Драбинка), які він зробив минулого року. Про це йдеться у листі намісника Києво-Печерської Успенської лаври митрополита Павла від 7 квітня цього року на адресу секретаря Предстоятеля УПЦ архієпископа Олександра, повідомляє кореспондент порталу "Релігія в Україні".

"Я завжди казав і сьогодні кажу, - стверджує митрополит Павло у своєму листі до архієпископа Олександра - що аудит, який було проведено на будівництві Кафедрального собору не має до Вас жодного відношення". Нагадаємо, що 26 січня 2012 року, під час тяжкої хвороби Предстоятеля УПЦ, архієпископа Олександра було звільнено з посади настоятеля храма Всіх Святих комплексу кафедрального Свято-Воскресенського собору.

Як зазначали свого часу експерти, це звільнення мало контекст внутрішньоцерковної боротьби, оскільки таким чином опоненти митрополита Володимира намагалися зменшити вплив на церковні справи його найближчого співробітника. Звільнення відбулося рішенням Священного Синоду УПЦ на основі звіту ревізійної Комісії для перевірки "фінансово-господарської діяльністі Київської Митрополії та Київської Єпархії УПЦ", яку очолював митрополит Павло (Лебедь).

Утім сьогодні, коли Предстоятель УПЦ митрополит Володимир повністю повернувся до керування Церквою, колишній голова ревізійної Комісії дезавуював свої звинувачення. "Я засвідчую, - пише митрополит Павло до архієпископа Олександра, - що Ви там не взялі ні одної копійки. Хто говорить на Вас неправду, це їх особистий гріх". У розпорядженні порталу "Релігія в Україні" знаходяться фотокопії листування згаданих єпископів УПЦ, які ми пропонуємо до уваги:Создан 12 апр 2013Київська православна богословська академія cerkva-snt.at.ua свящ. Богдан Сливка Церква.info: Офіційний веб-сайт УПЦ Київського Патріархату bogoslov.cv.ua