Богословський вісник отримав свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації
У 2008 році за рішенням вченої ради філософсько-теологічного факультету та рішенням вченої ради Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича заснований збірник наукових праць ,,Богословський вісник”.

Від 19 березня 2013 року Богословський вісник отримав свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації.

dscn6451_500

Вид виданняжурнал;

Статус виданнявітчизняне;

Мова виданняукраїнська, російська, англійська, болгарська, румунська (змішаними мовами);

Вид видання за цільовим призначеннямнаукове;

Сфера розповсюдження та категорія читачівзагальнодержавна; науковці, викладачі, докторанти, аспіранти, студенти.

Програмні цілі (основні принципи) або тематична спрямованістьрозвиток освіти і науки шляхом публікації результатів наукових досліджень у галузі філософії, церковної історії, релігієзнавства та богослов’я.

Свідоцтво підписане першим заступником Голови І.І.Завальною.

У збірнику подаються наукові дослідження викладачів та студентів Богословського відділення Київської Православної Богословської Академії при філософсько-теологічному факультеті Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, а також інших науковців, в працях яких розглядаються питання історії, філософії, богослов’я та психології релігії. Для богословів, філософів, релігієзнавців, а також для усіх, хто цікавиться сучасною богословською та світоглядно-філософською думкою.

 

Прес-служба

Богословського відділенняСоздан 14 апр 2013Київська православна богословська академія cerkva-snt.at.ua свящ. Богдан Сливка Церква.info: Офіційний веб-сайт УПЦ Київського Патріархату bogoslov.cv.ua