Депутати хочуть закликати до України Папу та Патріарха
На святкування з відзначення 1025-річчя хрещення Київської Русі, яке цього року пройде в Україні, група депутатів Верховної Ради хоче запросити главу Католицької Церкви, єпископа Риму і голову держави Ватикан Франциска та архієпископа Константинополя – Нового Риму і Вселенського Патріарха Варфоломія, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Galinfo. Про це йдеться в проекті постанови, зареєстрованій у Верховній Раді України, заявив депутат Ігор Васюник, один з ініціаторів постанови.

«За розпорядженням Кабінету міністрів України від 2010 року уже створено організаційний комітет для належної організації святкування хрещення Київської Русі. Проектом постанови, який ми внесли, пропонується запросити глав двох церков Константинопольського патріархату та Римо-католицької церкви. Окрім того, постановою пропонується включити до організаційного комітету з підготовки святкування народних депутатів України – представників з усіх фракцій у Раді», - зазначив народний депутат України від опозиції Ігор Васюник.

Проект постанови «Про організацію та проведення заходів з відзначення 1025-річчя хрещення Київської Русі» внесений народними депутатами Михайлом Хмілем, Ігорем Васюником, Степаном Кубівим, Ярославом Дубневичем, Ярославом Гінкою, Лідією Котеляк, Степаном Курпілем та Андрієм Парубієм.

Доповідати по проекту постанови буде Михайло Хміль.Создан 22 апр 2013Київська православна богословська академія cerkva-snt.at.ua свящ. Богдан Сливка Церква.info: Офіційний веб-сайт УПЦ Київського Патріархату bogoslov.cv.ua