Віце-прем’єр-міністр зустрівся з Патріархом Філаретом
22 квітня ц.р. Віце-прем’єр-міністр Костянтин Грищенко зустрівся з Предстоятелем Української православної церкви Київського патріархату, Патріархом Філаретом (Денисенко). Основним предметом зустрічі стало обговорення запланованих у липні поточного року святкувань з нагоди 1025-річчя хрещення Київської Русі. Йшлося, зокрема, про заходи, що організовуватимуться на державному рівні.

У цьому контексті Віце-прем’єр-міністр поінформував Патріарха Філарета про ухвалене на сьогоднішньому засіданні Уряду розпорядження Кабінету Міністрів «Про внесення змін до плану заходів з підготовки та відзначення 1025-річчя хрещення Київської Русі». «Принципово важливо, щоб відзначення 1025-річчя хрещення Київської Русі слугувало об’єднанню українського суспільства, налагодженню конструктивного державно-релігійного та міжконфесійного діалогу», – зазначив Костянтин Грищенко.

Обговорювалися також актуальні питання державно-церковної взаємодії та співпраці з Всеукраїнською радою церков і релігійних організацій. У зустрічі взяли також участь Міністр культури Л.Новохатько та Радник Президента України – керівник головного управління з питань гуманітарного розвитку Адміністрації Президента України Ю.Богуцький.

 

ПОМІСНА ЦЕРКВА Создан 25 апр 2013Київська православна богословська академія cerkva-snt.at.ua свящ. Богдан Сливка Церква.info: Офіційний веб-сайт УПЦ Київського Патріархату bogoslov.cv.ua