Афонські ченці написали листа прем'єр-міністру
Особистого втручання прем'єр-міністра Антоніса Самараса у справу скасування "KEDAK " просять у своєму листі ченці Афону, в якому просять не змінювати статус "KEDAK" (Святогірський Центр збереження Афонської спадщини ), а також, просять підвищення чисельності персоналу даного Центру . Лист підписали представники та керівники 20- ти монастирів Афону. У той же час, надійшла інформація про ліквідацію "KEDAK " і на сайті пошти змінилась адреса організації, що входить в юрисдикцію Міністерства Македонії - Фракії . 
У своєму листі до прем'єр-міністра Святогорці відзначили, що 30-ти річна робота "KEDAK " у співпраці з управлінням Святої гори Афон та наукової спільноти, допомагала та сприяла в найкращій мірі "збереженню та відновленню афонської спадщини" У листі, також, висловлюються побоювання, що зміна організаційної структури "KEDAK " призведе до скорочення його повноважень і підриву його роботи. 
Афонські ченці написали листа прем'єр-міністру
У той же час, як повідомляється, ведеться робота з деградації " KEDAK " і навіть повного деформування організаціі. Співробітникам повідомили, що " KEDAK " залишиться державною структурою з автономною адміністрацією та 4-ма або 5 -тьма адміністраторами . Нова інформація, однак, говорить про існування законопроекту, підготовленому урядом, який передбачає скасування "KEDAK " як державної структури і створення єдиної організації, яка буде підпорядковуватися Міністерству Македонії - Фракії , але буде займатися виконанням робіт на Афоні.Создан 11 сен 2013Київська православна богословська академія cerkva-snt.at.ua свящ. Богдан Сливка Церква.info: Офіційний веб-сайт УПЦ Київського Патріархату bogoslov.cv.ua