Торжество святителя Василія Великого в с. Гриньків Рожнятівського деканату
14 січня 2015 року село Гриньків Рожнятівського деканату Івано-Франківської єпархії відзначило Храмове свято на честь свого небесного покровителя – святителя Василія Великого.

Божественну літургію очолив настоятель храму свящ. Роман Олексюк у співслужінні настоятеля храму Петра і Павла с. Ясень – митр. прот. Василя Депутата, настоятеля Свято-Преображенського храму с. Новиця – прот. Любомира Надорожного, настоятеля Свято-Покровського храму с. Сливки – прот. Тараса Грибовича, настоятеля храму Архистратига Михаїла с. Ясеньпрот. Володимира Васюти та дияк. Ігоря Луцана – викладача Богословського відділення КПБА.

За місцевою традицією, після Євангельського читання був відслужений акафіст до святителя Василія Великого.

На запричасному, проповідь про життєвий шлях і подвиг святителя Василія Великого та свята Обрізання Господнього, виголосив прот. Любомир Надорожний.

Після Літургії повчальне слово на основі житія великого вселенського святителя виголосив настоятель храму. Повчання отця Романа нагадало кожному, зокрема, про важливість почутої Євангельської науки та необхідності в дотриманні Закону Божого.

По закінченні до священнослужителів звернулися наймолодші парафіяни. У своїх віршах діти вказали на велич священичого служіння та його нелегкий шлях, а також подякували за піднесення молитов до Небесного Творця.

Святкове богослужіння завершилося уставним многоліттям. Настоятель храму щиросердечно подякував усім гостям, які прибули на Храмове свято і запевнив, що продовжуватиме і надалі сіяти зерно добра серед парафіян і робитиме все, щоб вірні мали можливість навчатись тут мудрості та любові Божої задля спасіння душі. Також отець Роман побажав усім міцного здоров’я, терпіння, мудрості, любові та Божого благословення, а дітям слухняності, поваги та вдячності до батьків.Создан 16 янв 2015Київська православна богословська академія cerkva-snt.at.ua свящ. Богдан Сливка Церква.info: Офіційний веб-сайт УПЦ Київського Патріархату bogoslov.cv.ua